VÕLUMETS Lõhnaküünal

Bergamot Kashmiir Mänd

Soja- ja kookosvahast käsitööküünal

Lõbutsege igihaljastes metsades, kui värsked kuusepuude nõelad langevad aromaatse valge seedri ja muskuse vahele, koos talvise tsitruselise sosinaga.

Kaal: 150g (120,00€/1000g)

Põlemisaeg: 30-35h

Koostis: soja- ja kookosvaha, eeterlik/aroomiõli 2,4-Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, 3,5,5-Trimethylhexanal,Citral, Ethyl methylphenylglycidate, Lauric aldehyde, Methyl atrarate, Terpinolene, beta-Caryophyllene, beta-Pinene, d-Limonene.

  • Esimene küünla põletamise kord on alati kõige olulisem. Selleks, et küünal põleks ühtlaselt, laske esimesel korral küünla pealispinnal ilusasti sulada – see tagab küünla ühtlase sulamise klaasi põhjani.
  • Ärge põletage küünalt järjest üle 4 tunni.
  • Lõigake alati küünla taht enne järgmist põletamist 0,5cm pikkuseks. Küünla tahi lõikamine tagab puhta põlemise ning küünal ei hakka tahmama.
  • Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest ohutus kauguses!
  • Hoidke küünalt tõmbetuule eest ja asetage kuumakindlale pinnale tuleohtlikest esemetest eemal.
  • Ärge jätke kunagi põlevat küünalt järelvalveta!

 

Merre sattudes kahjulik mereelule pikaajaliste mõjudega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Visake toote sisu/pakend selleks ettenähtud jäätmekonteinerisse, mis on kooskõlas kohaliku jäätmekäitluse regulatsioonidega.

Toode sisaldab: soja- ja kookosvaha, eeterlik/aroomiõli 2,4-Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, 3,5,5-Trimethylhexanal,Citral, Ethyl methylphenylglycidate, Lauric aldehyde, Methyl atrarate, Terpinolene, beta-Caryophyllene, beta-Pinene, d-Limonene. Võib põhjustada allergilisi reaktsioone.

Lisa ostukorvi
18 €