UPINAPIIRAK Ruumilõhnastaja

UPINAPIIRAK Ruumilõhnastaja 100ml

ÕUN KANEEL KUMARIIN

Suurepärane pidulik segu, mis ühendab soojendatud vürtsi- ja küpsetatud õuna. Piisavalt hea, et süüa! 

Cinnamaldehyde, delta-1-(2,6,6-Trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one)

KASUTAMINE:

Pakendis on kaasas 5 musta sametiselt kerget pilliroo pulka, mille kaudu lõhn pudelist eluruumidesse jõuab. Keera maha pudelil olev kaelus, seejärel eemalda pudelis olev plastikkork, keera uuesti peale kaelus ja aseta pudelisse 1-5 (olenevalt ruumi suurusest ja lõhna intensiivsuse soovist) pilliroo pulka. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku. Pulkade pööramisel kasuta kindlaid või majapidamispaberit. Lõhnavedelik võib nahaga kokkupuutel tekitada allergilise reaktsiooni. Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom. Kuu aja möödudes võid ühe kaupa pulki juurde lisada, või lisada kohe, intensiivsema lõhna saavutamiseks.

Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja suuremas rohkem.

HOIATUS!

Ettevaatust, vedelik võib olla süttiv. Ära süüta kunagi kodulõhnastaja pulki. Nahale sattudes võib lõhnavedelik põhjustada allergilist reaktsiooni. Silma sattudes põhjustab tõsist silmade ärritust. Lõhnavedelik on sissehingates ohutu nii inim- kui ka loomorganismile, küll aga mürgine organismi sattumisel.  Merre sattudes kahjulik mereelule pikaajaliste mõjudega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SATTUDES NAHALE: Pesta rohke vee ja seebiga. SATTUDES SILMA: Loputada ettevaatlikult rohke veega mitmeid minuteid. Nahaärrituse, allergilise reaktsiooni või lööbe esinemisel pöörduge arsti poole. Visake toote sisu/pakend selleks ettenähtud jäätmekonteinerisse, mis on kooskõlas kohaliku jäätmekäitluse regulatsioonidega. Toode sisaldab: baasõli, eeterlik/aroomiõli.

Cinnamonitrile (isomer unspeci­ed), Citral, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol, Linalyl acetate, Tetrahydrolinalool, alpha-Methylcinnamaldehyde, d-Limonene.

Lisa ostukorvi