UPINAPIIRAK Autolõhnastaja

7ml
Läbi müüdud

Õun  Kaneel  Kumariin

Suurepärane pidulik segu, mis ühendab soojendatud vürtsi- ja küpsetatud õuna. Piisavalt hea, et süüa!

kumariin, meeldiva heinalõhnaga ühend, mis sisaldub paljudes taimedes (nt valges ja kollases mesikas, lõhn- ja maarjaheinas).

PS! Autolõhnastajat sobib kasutada ka kappide ja teiste pisikeste ruumine lõhnastamiseks.
KASUTAMINE:
Keera maha kork ning eemalda pudelilt kaitsekork, keera kork peale tagasi.
Rikkalikuma lõhna saamiseks keera pudel hetkeks tagurpidi. Riputa.

Koostisosad:

baasõli, eeterlik/aroomiõli.

Cinnamaldehyde, delta-1-(2,6,6-Trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one) 

Cinnamonitrile (isomer unspeci­ed), Citral, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol, Linalyl acetate, Tetrahydrolinalool, alpha-Methylcinnamaldehyde, d-Limonene.

Peale kaitsekorgi eemaldamist peab pudel olema püstises asendis. Kui pudel külili kaldub, siis see võib tühjaks voolata.

HOIATUS!

Ettevaatust, vedelik võib olla süttiv. Nahale sattudes võib lõhnavedelik põhjustada allergilist reaktsiooni. Silma sattudes põhjustab tõsist silmade ärritust. Lõhnavedelik on sissehingates ohutu nii inim- kui ka loomorganismile, küll aga mürgine organismi sattumisel.  Merre sattudes kahjulik mereelule pikaajaliste mõjudega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SATTUDES NAHALE: Pesta rohke vee ja seebiga. SATTUDES SILMA: Loputada ettevaatlikult rohke veega mitmeid minuteid. Nahaärrituse, allergilise reaktsiooni või lööbe esinemisel pöörduge arsti poole. Visake toote sisu/pakend selleks ettenähtud jäätmekonteinerisse, mis on kooskõlas kohaliku jäätmekäitluse regulatsioonidega.
Pole saadaval