TEEKÜÜNALDE ASSORTII 

4x18g
Assortii karp meie uue kollektsiooni küünaldest teeküünaldena, et saaksid proovida katsetada neid kõiki ja valida oma lemmikud, mida suure 150g lõhnaküünlana soetada.

Teeküünalde valmistamiseks on kasutatud Rapsi- ja kookosõli, ning meie etterlike ja aroomiõlide segusid:
KEVADE:

Longus siniliilia  Roos Galbanum  Muskus

Särav ja lilleline, ideaalne lõhn kevadet tervitama. See lõhn on täis lilleõisi alates siniliiliatest kuni magusa roosi ja jasmiinini, kehastades hooaja noorendavat vaimu. Rõõmsad, heledad longus siniliiliad sümboliseerivad väidetavalt tänulikkust ja igavest armastust. Legend räägib, et kui õnnestub üks neist välja keerata ilma seda murdmata, võidad oma kallima südame. Kuigi siniliiliate folkloor võib toimida või mitte, täitke oma kodu hoopis selle lillelõhnaga ja te leiate end kindlasti armumas.

Bluebell – (Hyacinthoides non-scripta) See looduslik ebahüatsindi sort on kirkalt lillakas sinine ja lõhnav. Tavalisest hüatsindist erineb oma õrnema ja longus varre poolest. Väikesed, longus kellukad on ülespoolekaardus kroonlehtedega

Galbanum on aromaatne kummivaik ja teatud vihmasajuliste Pärsia taimeliikide, peamiselt Ferula gummosa ja Ferula rubricaulis perekonda kuuluvate liikide saadus. Põhja-Iraani mäeahelike nõlvadel kasvab ohtralt galbanumi saagiseid taimi.

VÕLUMETS:

Bergamot Kashmiir Mänd

Lõbutsege igihaljastes metsades, kui värsked kuusepuude nõelad langevad aromaatse valge seedri ja muskuse vahele, koos talvise tsitruselise sosinaga.

SÕPRUSE TEE 9:

Lavendel

See rahustav ja lõõgastav segu, mis sisaldab puhast lavendli eeterlikku õli, meenutab päeva spaas.

UPINAPIIRAK:

Õun  Kaneel  Kumariin

Suurepärane pidulik segu, mis ühendab soojendatud vürtsi- ja küpsetatud õuna. Piisavalt hea, et süüa!

Lisa ostukorvi
14 €