KEVADE Autolõhnastaja 

7ml

 Longus siniliilia  Roos Galbanum  Muskus

Särav ja lilleline, ideaalne lõhn kevadet tervitama. See lõhn on täis lilleõisi alates siniliiliatest kuni magusa roosi ja jasmiinini, kehastades hooaja noorendavat vaimu. Rõõmsad, heledad longus siniliiliad sümboliseerivad väidetavalt tänulikkust ja igavest armastust. Legend räägib, et kui õnnestub üks neist välja keerata ilma seda murdmata, võidad oma kallima südame. Kuigi siniliiliate folkloor võib toimida või mitte, täitke oma kodu hoopis selle lillelõhnaga ja te leiate end kindlasti armumas.

Bluebell – (Hyacinthoides non-scripta) See looduslik ebahüatsindi sort on kirkalt lillakas sinine ja lõhnav. Tavalisest hüatsindist erineb oma õrnema ja longus varre poolest. Väikesed, longus kellukad on ülespoolekaardus kroonlehtedega

Galbanum on aromaatne kummivaik ja teatud vihmasajuliste Pärsia taimeliikide, peamiselt Ferula gummosa ja Ferula rubricaulis perekonda kuuluvate liikide saadus. Põhja-Iraani mäeahelike nõlvadel kasvab ohtralt galbanumi saagiseid taimi.


PS! Autolõhnastajat sobib kasutada ka kappide ja teiste pisikeste ruumine lõhnastamiseks.
KASUTAMINE:
Keera maha kork ning eemalda pudelilt kaitsekork, keera kork peale tagasi.
Rikkalikuma lõhna saamiseks keera pudel hetkeks tagurpidi. Riputa.

Koostisosad:

baasõli, eeterlik/aroomiõli.

4-tert-Butylcyclohexyl acetate, Cinnamyl alcohol, Linalool, Methyl 2-nonynoate, Methyl 2-octynoate, delta-1-(2,6,6-Trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one.

Peale kaitsekorgi eemaldamist peab pudel olema püstises asendis. Kui pudel külili kaldub, siis see võib tühjaks voolata.

HOIATUS!

Ettevaatust, vedelik võib olla süttiv. Nahale sattudes võib lõhnavedelik põhjustada allergilist reaktsiooni. Silma sattudes põhjustab tõsist silmade ärritust. Lõhnavedelik on sissehingates ohutu nii inim- kui ka loomorganismile, küll aga mürgine organismi sattumisel.  Merre sattudes kahjulik mereelule pikaajaliste mõjudega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SATTUDES NAHALE: Pesta rohke vee ja seebiga. SATTUDES SILMA: Loputada ettevaatlikult rohke veega mitmeid minuteid. Nahaärrituse, allergilise reaktsiooni või lööbe esinemisel pöörduge arsti poole. Visake toote sisu/pakend selleks ettenähtud jäätmekonteinerisse, mis on kooskõlas kohaliku jäätmekäitluse regulatsioonidega.
Läbi müüdud
Läbi müüdud