HÕÕGVEIN Lõhnaküünal

HÕÕGVEIN Lõhnaküünal

APELSINIKOOR  ÕUN  KUMARIIN

Laske selle puuviljalistel, magusatel ja vürtsikatel aroomidel viia teid mõnusasse talveõhtusse, lonksutades sooja klaasi hõõgveini. See kaunis lõhn on nii ahvatlev kui ka joovastav - seda tuleb nautida hoolega.

Kaal: 150g (120,00€/1000g)

Põlemisaeg: 30-35h

Koostis: soja-ja kookosvaha, eeterlik/aroomiõli  (Cinnamaldehyde)

Küünlal on kergelt pragisev puidust taht, mis muudab jahedad talveõhtud veelgi hubasemaks. 

  • Esimene küünla põletamise kord on alati kõige olulisem. Selleks, et küünal põleks ühtlaselt, laske esimesel korral küünla pealispinnal ilusasti sulada – see tagab küünla ühtlase sulamise klaasi põhjani.
  • Ärge põletage küünalt järjest üle 4 tunni.
  • Lõigake alati küünla taht enne järgmist põletamist 0,5cm pikkuseks. Küünla tahi lõikamine tagab puhta põlemise ning küünal ei hakka tahmama.
  • Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest ohutus kauguses!
  • Hoidke küünalt tõmbetuule eest ja asetage kuumakindlale pinnale tuleohtlikest esemetest eemal.
  • Ärge jätke kunagi põlevat küünalt järelvalveta!

 

Merre sattudes kahjulik mereelule pikaajaliste mõjudega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Visake toote sisu/pakend selleks ettenähtud jäätmekonteinerisse, mis on kooskõlas kohaliku jäätmekäitluse regulatsioonidega.

Toode sisaldab: soja-ja, kookosvaha, eeterlik/aroomiõli:                                                       Coumarin, Eugenol, Isoeugenol, Linalyl acetate, Tetrahydrolinalool, alpha-Methylcinnamaldehyde, delta-1-(2,6,6-Trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one.

Võib põhjustada allergilisi reaktsioone.

Lisa ostukorvi
18 €