KEVIN.MURPHY POWDER.PUFF

KEVIN.MUPRHY VOLUME sari annab õhukestele ja habrastele juustele volüümi, tihedust ja kohevust tänu rahustavale lavendli-, lootoseõie- ja bambusekstraktide segule, millega toimivad koos sügavhoolitsevad mango ja kakaovõi, et juukseid toita ja niisutada neid raskeks muutmata.

Kiirestisaavutatav volüüm purgis! See on täiuslik väike PUFF, mis loob kõigile ihaldusväärset korratut argivolüümi. Lihtsalt koputage õrnalt, kandke paar raputust juustele ning puuder muutub juukseid püsivalt soengus hoidvaks losjooniks. Toode loob volüümi kerge vaevaga ning sobib kõikidele juuksetüüpidele. Meie erilise väikese PUFF-i võlu peitub tehnoloogias – kujutlege tugevatoimelist volüümiandvat losjooni, mis on kapseldatud puudrikerasse – seejärel kujutlege, kuidas kera puutub kokku juustega – va va voom ja võlujõud toimibki. Losjoon tõstab juukseid, samal ajal kuivatab puuder losjooni, andes juustele tõsiseltvõetavat lisavolüümi.

OMADUSED & EELISED:

  • Kaalutu volüümiandev puuder ei muuda juukseid raskeks
  • Ainulaadne kuiv-matt tekstuur
  • Soengulosjoon on kapseldatud puudrikerasse
  • Annab koheselt volüümi ja kohevust
  • Sobib ideaalselt õhukestele või ludus juustele või lihtsalt lisaglamuuri saavutamiseks
  • Sulfaadi-, parabeeni-, ja julmustevaba
KASUTAMINE:
RAPUTA. KANNA JUUSTELE. SEA SOENGUSSE
Raputage POWDER.PUFF kuivadele juuksejuurtele, andmaks volüümi ja tekstuuri.

PÕHIKOMPONENDID:
Aminohapete ja looduslike merevetikate rikas
Alaria esculenta ekstrakt – niisutab juukseid veelgi, samas juuksestruktuuri tugevdades.

Water (Aqua) (Eau), Silica Silylate, VP/VA Copolymer, Butylene Glycol, Nylon-12, Alaria Esculenta Extract, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid

POWDER.PUFF

VOLÜÜMIANDEV JUUKSEPULBER

Kohene volüüm purgis! Raputa, kanna juuksejuurtele, masseeri sisse ning oledki valmis minema. Tekitab kerge vaevaga volüümi ning sobib kõikidele juuksetüüpidele.

14g-31,90€ / 2278,57€-liiter

Lisa ostukorvi
31,90 €