KEVIN.MURPHY TOUCHABLE

Vormi, hoia paigas, loo ja kontrolli, kasutades KEVIN.MURPHY STYLE/CONTROL sarja tõhusalt toimivate koostistega tooteid, mis on tulvil looduslikku päritolu luuderohtu, rohelist teed ja bambusekstrakte.

TOUCHABLE kaalutu vahasprei on ideaalne lõppviimistluseks, aidates säilitada juuste tekstuuri ja hoidvust kogu päevaks, muutmata neid kleepuvaks.

Kergekaaluline viimistluslakk, mis tagab tekstuuri ja hoidvuse ning tõhustab eraldatust. Sobib ideaalselt täiusliku messy look´i saavutamiseks tavapäraste vahaspreide kleepuvuseta; hibiski õie ekstrakt, piimohakas, lavendel ja porgandiseemneõli niisutavad ja kaitsevad juukseid, tagades siidja läike.

OMADUSED & EELISED:

  • Paindlik hoidvus
  • Kaalutu
  • Kuivab kiiresti
  • Sulfaadi-, parabeeni- ja julmustevaba
KASUTAMINE:
Raputa ja pihusta kuivadele juustele lõppviimistluseks.

PÕHIKOMPONENDID:

PORGANDISEEMNEÕLI – rikkalikult antioküdantne sisaldav porgandiseemneõli on pehmendava toimega ning annab juustele kauni sära ja kaitse
HIBISCUSE LILLEEKSTRAKT – sisaldab hibiski õie ekstrakti, piimohakat ja lavendlit.
MAARJAOHAKAS – aitab edendada peanaha üldist tervist, annab juustele kaitse ning sära.
MERE LAVENDEL – antistaatilise ja niisutava toimega.
ANTIOKSÜDANTIDE SEGU – sisaldab hoolikalt valitud koostisained: Hibiscuse lilleekstrakti, maarjaohakat ja mere lavendlit, mis annavad juustele ainulaadse kaitse, niisutuse ning kauni sära.

TOUCHABLE

ÜLIMALT KERGE VIIMISTLEV VAHASPREI 

TOUCHABLE kaalutu vahasprei on ideaalne lõppviimistluseks, aidates säilitada juuste tekstuuri ja hoidvust kogu päevaks, muutmata neid kleepuvaks. 

250ml-31,90€ / 127,60€-liiter

Lisa ostukorvi
31,90 €