KEVIN.MURPHY SCALP.SPA SCRUB

KEVIN.MURPHY SCALP.SPA sari on vastus kõikidele peanahaga seotud vajadustele. Need erakordsed tooted sisaldavad nahka armastavaid koostisosi, mis turgutavad peanahka, andes Teie juustele säravaid tulemusi, mida ta väärib. Puhas ja tervislik peanahk oli nende toodete loomisel esikohal, et leevendada liigset rasu ning pakkuda värskendavat ja toitvat kogemust.

Eelised:

• Õrnalt puhastav
• Eemaldab mustuse peanahalt
• Kooriv
• Taaselustab ärritunud peanaha
• Tasakaalustav

KASUTAMINE:
Kandke SCALP.SPA SCRUB niisketesse juustesse ja masseerige sõrmeotste abil ringjate liigutustega peanahka ning juuksejuuri. Loputage ja jätkake SCALP.SPA WASH-iga. Lõpetuseks kasutage vastavalt soovile ükskõik millist WASH, RINSE või MASQUE-i.

KOOSTISOSAD:

Selleriseemne ekstrakt
Rahustab ja niisutab ärritunud peanahka. Reguleerib rasu tootmist, mis aitab lahendada liigse rasu või kuiva peanahaga seotud probleeme.

Mitsellaarvesi
Mitsellid haaravad ja lahustavad mustuse õrnalt, ilma nahka vigastamata. Mitsellid eemaldavad peanahalt liigse ja soovimatu rasu.

Roosivesi
Roosiveel on nahka parandavad omadused, mis aitavad rahustada ärritunud peanahka.

SCALP.SPA SCRUB

PESUEELNE PUHASTAV PEANAHA KOORIJA

See ainulaadne koorija on mõeldud peanaha ning juuksefolliikulite õrnaks puhastamiseks, et luua optimaalne alus peanaha tervisele ja juuste kasvule. Ohutu kõikidele juuksetüüpidele, sealhulgas värvitud juustele.

40ml-9,90€ / 247,50€-liiter
180ml-38,50€ / 213,89€-liiter
Lisa ostukorvi