KEVIN.MURPHY EVERLASTING.COLOUR RINSE

EELISED:
• Happeline pH palsam
• Kaalutu
• Taastab juuste seisundi
• Lisab sära
• Toitev ja niisutav
• Värvi lukustav

KASUTAMINE:
Kandke värskelt pestud juustele, hoidke 1-2 minutit ning loputage. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage koos kogu EVERLASTING.COLOUR sarjaga.

KOOSTISOSAD:

Hüdrolüüsitud riisiproteiin
Toidab juukseid juurtest otsteni, luues loomuliku läike ning suurendades elastsust ja tugevust.

Inuliin (sigurijuurte ekstrakt)

Looduslik prebiootiline kiudaine, mis toetab peanaha loomulikku mikrobioomi, parandades peanaha tervist ning juuste niisutust, läiget ja siledust.

ILLUMINATE Complex
Parandab läiget ja pehmust ning võib parandada värvi püsivust pesu järgselt, pakkudes samal ajal kaitset stressitekitajate vastu.

CHROMATIC Complex
Hüdrofoobse kihi moodustav kogum, mis on loodud juuksekiudude kaitsmiseks ja värvi püsivuse tagamiseks, kaitstes niiskuse ja muude keskkonnaelementide, näiteks UV-kiirguse eest.
Happeline pH süsteem Tagab optimaalse keskkonna värvi lukustamiseks, sulgedes juuksekutiikuli pärast värvimist ning austades peanaha loomulikku pH taset.

EVERLASTING.COLOUR RINSE

VÄRVI KAITSEV PALSAM pH-
SULGEMISTEHNOLOOGIAGA


Värvi lukustav palsam, mis moodustab kaitsva kihi, et kaitsta värvi kulumise ja keskkonnastressorite eest. pH tasakaalustamine aitab luua sära ja parandada juuste seisundit, pehmust ja niisutust, vähendades samal ajal kahjustusi ega jäta juukseid raskeks.

40ml-7,70€ / 192,5€-liiter
250ml-31,90€ / 127,60€-liiter
Lisa ostukorvi