KEVIN.MURPHY EVER.THICKEN

Tänu oma uuenduslikule koostisele ja sobivusele kõikidele juuksetüüpidele, alates pehmetest, õhukestest kuni lokkis ja tekstuuriga juusteni – BLOW.DRY sari KEVIN.MURPHYilt annab Teile kõik võimalused, et luua püsiv tekstuur. Valikus LIFT, BOUNCE, SMOOTH ja THICKEN.

Kuumusega aktiveeruv kergekaaluline sprei, mis loob tihedamad ja täidlasemad juuksed föönisoengule. Lukustab niiskuse, et tulemus oleks kauakestev.

EELISED:

  • Kahuvaba
  • Niiskuskindel
  • Lisab tihedust
  • Soengu pikendaja
  • Suflaadivaba
  • Parabeenivaba
  • Julmusevaba
KASUTAMINE:
Kandke pestud rätikukuivadesse juustesse. Jagage juuksed osadeks ning pihustage rikkalikult. Föönitage igat osa vabalt valitud harjaga, et aktiveerida siluv tehnoloogia ning kauakestev soeng. Võite kasutada ka muid kuumtöötlusvahendeid, et soengut täiustada.

KOOSTISOSAD:

Polümeerahelad
Kuumusega aktiveeruvad polümeerid jaotuvad ühtlaselt juuksevõllile, et lukustada niiskus, kohevus ja soeng.

Puuvilla võrse segu
Orgaanilise puuvilla ja hernevõrse ekstrakti segu annab retsepti, mis aitab luua juustele tihedust. Orgaaniline puuvill sisaldab suures koguses linoleenhapet, E-vitamiini ja muid antioksüdante. Hernevõrse ekstraktis on rikkalikult mitmesuguseid toitaineteid nagu biotiin ja L-arginiin, samuti taimsete metaboliitide, näiteks isoflavoonide, allikas. See orgaanilise puuvilla- ja hernevõrse ekstrakti kompleks aitab toote koostisel toetada juuste tihedust suurema sära, tugevuse ja volüümiga.

EVER.THICKEN

KUUMUSEGA AKTIVEERUV TIHENDAV SOENGUPIKENDAJA

Kuumusega aktiveeruv kergekaaluline sprei, mis loob tihedamad ja täidlasemad juuksed föönisoengule. Lukustab niiskuse, et tulemus oleks kauakestev.

150ml-36,30€ / 242€-liiter

Lisa ostukorvi
36,30 €