KEVADE Ruumilõhnastaja täitepudel 100ml

Longus siniliilia  Roos Galbanum  Muskus


Särav ja lilleline, ideaalne lõhn kevadet tervitama. See lõhn on täis lilleõisi alates siniliiliatest kuni magusa roosi ja jasmiinini, kehastades hooaja noorendavat vaimu. Rõõmsad, heledad longus siniliiliad sümboliseerivad väidetavalt tänulikkust ja igavest armastust. Legend räägib, et kui õnnestub üks neist välja keerata ilma seda murdmata, võidad oma kallima südame. Kuigi siniliiliate folkloor võib toimida või mitte, täitke oma kodu hoopis selle lillelõhnaga ja te leiate end kindlasti armumas.

Bluebell – (Hyacinthoides non-scripta) See looduslik ebahüatsindi sort on kirkalt lillakas sinine ja lõhnav. Tavalisest hüatsindist erineb oma õrnema ja longus varre poolest. Väikesed, longus kellukad on ülespoolekaardus kroonlehtedega

Galbanum on aromaatne kummivaik ja teatud vihmasajuliste Pärsia taimeliikide, peamiselt Ferula gummosa ja Ferula rubricaulis perekonda kuuluvate liikide saadus. Põhja-Iraani mäeahelike nõlvadel kasvab ohtralt galbanumi saagiseid taimi.

KASUTAMINE:

Pakendis on kaasas 5 musta sametiselt kerget pilliroo pulka, mille kaudu lõhn pudelist eluruumidesse jõuab. Keera tühjaks saanud R&R KODU pudelilt maha kaelus, seejärel vala täitepudeli sisu klaaspudelisse, keera uuesti peale kaelus ja aseta pudelisse 1-5 (olenevalt ruumi
suurusest ja lõhna intensiivsuse soovist) pilliroo pulka. Vedelik imbub pulkadesse ja
lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult
niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku. Pulkade
pööramisel kasuta kindaid või majapidamispaberit. Lõhnavedelik võib nahaga
kokkupuutel tekitada allergilise reaktsiooni. Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk
liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala
jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom. Kuu aja möödudes võid ühe kaupa
pulki juurde lisada, või lisada kohe, intensiivsema lõhna saavutamiseks.
Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja
suuremas rohkem.

HOIATUS!

Ettevaatust, vedelik võib olla süttiv. Ära süüta kunagi kodulõhnastaja pulki. Nahale sattudes võib lõhnavedelik põhjustada allergilist reaktsiooni. Silma sattudes põhjustab tõsist silmade ärritust. Lõhnavedelik on sissehingates ohutu nii inim- kui ka loomorganismile, küll aga mürgine organismi sattumisel.  Merre sattudes kahjulik mereelule pikaajaliste mõjudega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SATTUDES NAHALE: Pesta rohke vee ja seebiga. SATTUDES SILMA: Loputada ettevaatlikult rohke veega mitmeid minuteid. Nahaärrituse, allergilise reaktsiooni või lööbe esinemisel pöörduge arsti poole. Visake toote sisu/pakend selleks ettenähtud jäätmekonteinerisse, mis on kooskõlas kohaliku jäätmekäitluse regulatsioonidega. Toode sisaldab: baasõli, eeterlik/aroomiõli.

4-tert-Butylcyclohexyl acetate, Cinnamyl alcohol, Linalool, Methyl 2-nonynoate, Methyl 2-octynoate, delta-1-(2,6,6-Trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one.

Lisa ostukorvi
16 €