KEVADE Lõhnaküünal

KEVADE Lõhnaküünal

 Longus siniliilia  Roos Galbanum  Muskus

Soja- ja kookosvahast käsitööküünal

Särav ja lilleline, ideaalne lõhn kevadet tervitama. See lõhn on täis lilleõisi alates siniliiliatest kuni magusa roosi ja jasmiinini, kehastades hooaja noorendavat vaimu. Rõõmsad, heledad longus siniliiliad sümboliseerivad väidetavalt tänulikkust ja igavest armastust. Legend räägib, et kui õnnestub üks neist välja keerata ilma seda murdmata, võidad oma kallima südame. Kuigi siniliiliate folkloor võib toimida või mitte, täitke oma kodu hoopis selle lillelõhnaga ja te leiate end kindlasti armumas.

Bluebell – (Hyacinthoides non-scripta) See looduslik ebahüatsindi sort on kirkalt lillakas sinine ja lõhnav. Tavalisest hüatsindist erineb oma õrnema ja longus varre poolest. Väikesed, longus kellukad on ülespoolekaardus kroonlehtedega

Galbanum on aromaatne kummivaik ja teatud vihmasajuliste Pärsia taimeliikide, peamiselt Ferula gummosa ja Ferula rubricaulis perekonda kuuluvate liikide saadus. Põhja-Iraani mäeahelike nõlvadel kasvab ohtralt galbanumi saagiseid taimi.

Kaal: 150g (120,00€/1000g)

Põlemisaeg: 30-35h

Koostis: soja- ja kookosvaha, eeterlik/aroomiõli 4-tert-Butylcyclohexyl acetate, Cinnamyl alcohol, Linalool.

  • Esimene küünla põletamise kord on alati kõige olulisem. Selleks, et küünal põleks ühtlaselt, laske esimesel korral küünla pealispinnal ilusasti sulada – see tagab küünla ühtlase sulamise klaasi põhjani.
  • Ärge põletage küünalt järjest üle 4 tunni.
  • Lõigake alati küünla taht enne järgmist põletamist 0,5cm pikkuseks. Küünla tahi lõikamine tagab puhta põlemise ning küünal ei hakka tahmama.
  • Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest ohutus kauguses!
  • Hoidke küünalt tõmbetuule eest ja asetage kuumakindlale pinnale tuleohtlikest esemetest eemal.
  • Ärge jätke kunagi põlevat küünalt järelvalveta!

 

Merre sattudes kahjulik mereelule pikaajaliste mõjudega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Visake toote sisu/pakend selleks ettenähtud jäätmekonteinerisse, mis on kooskõlas kohaliku jäätmekäitluse regulatsioonidega.

Toode sisaldab: soja- ja kookosvaha, eeterlik/aroomiõli 4-tert-Butylcyclohexyl acetate, Cinnamyl alcohol, Linalool. Võib põhjustada allergilisi reaktsioone.

Lisa ostukorvi18 €